قوانین

 

با عضویت در فردیم قوانین و تعهدات زیر را می پذیرید :

1- وب سایت فردیم با آدرس اینترنتی www.Fardim.ir   پلتفرمی آنلاین ( بستر برخط ) جهت بارگذاری و فروش محتوای دیجیتال مرتبط با طراحی صنعتی و صنعت ساخت وتولید میباشد که منبعد در اینجا فردیم خوانده میشود .

2- جهت ایجاد حساب کاربری در فردیم نیاز به کد تایید پیامکی میباشد  ، وارد کردن یک شماره تلفن همراه شخصی فعال و معتبر الزامی است .

3- کاربران فعال در تولید و فروش محتوای دیجیتال در فردیم بایست نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز پنل کاربری به همراه اطلاعات حساب بانکی خود اقدام نمایند ، تا امکان درخواست تسویه حساب مالی فاکتورهای فروش برای ایشان فعال گردد ، در غیر اینصورت هیچ گونه مسئولیتی متوجه فردیم نخواهد بود .

4-  کاربران محترم بایست از انتخاب نام کاربری و تصویر پروفایل نامتعارف و خلاف قوانین و شرع خودداری کنند ، در صورت مشاهده این مسئله ، حساب کاربری شخص خاطی پس از تذکر مسدود و دیگر قادر به ادامه فعالیت در بستر فردیم نخواهد بود .

5- اطلاعات ورودی کاربران اعم از اطلاعات شخصی و محتوای بارگذاری شده توسط کاربران فردیم بایست مطابق با قوانین متعارف جاری حکومتی باشد ، تمامی مسئولیت های حقوقی بر عهده کاربران میباشد و فردیم هیچ گونه مسئولیت حقوقی و قضایی را در هیچ موردی متقبل نخواهد بود .

6- کلیه ی مراحل پشتیبانی برای شناسایی و ارتباطات بعدی با کاربران از طریق ایمیل و ارسال تیکت انجام می شود ، بعد از ثبت نام نسبت به تکمیل پروفایل کاربری و ثبت ایمیل معتبر اقدام نمایید ، در غیر اینصورت ، پشتیبانی فنی مسئولیتی در قبال درخواست شما نخواهد داشت .

7 – محتوای بارگذاری شده در فردیم تنها با نام کاربران صاحب اثر در فردیم نمایش داده میشود ، سعی و تلاش تیم فنی فردیم بر حفاظت و حفظ امنیت محتوای بارگذاری شده کاربران در سایت خواهد بود .

8- تمامی مسئولیت های مرتبط با قوانین کپی رایت ، مالکیت فکری ، مادی و معنوی آثار ثبت شده ، بارگذاری شده و به فروش گذاشته شده در فردیم تنها بر عهده کاربران تولید کننده محتوا میباشد و فردیم هیچگونه مسئولیت حقوقی و قضایی را در هیچ موردی متقبل نخواهد بود .

9-  کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت پس از انتشار متعلق به فردیم می باشد  کپی ، انتقال و فروش مجدد بخشی یا تمامی محتوای دیجیتال خریداری شده از فردیم ممنوع می باشد . همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در محتوای نشر شده غیرقانونی بوده و قابل پیگرد میباشد .

10- با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در فردیم امکان بارگذاری و استفاده از محتوای رایگان موجود را خواهید داشت ، همچنین با تکمیل پروفایل کاربری ، فردیم بستری مناسب جهت بارگذاری محتوای دیجیتال قابل دانلود و کسب درآمد از طریق فروش را در اختیار شما خواهد گذاشت .

11- به دلیل ملاحضات امنیتی وب سایت ، مدت زمان تعریف شده برای استفاده از لینک های دانلود جهت بارگذاری محتوای خریداری شده و یا رایگان تنها 48 ساعت میباشد ، کاربران ملزم به بارگذاری محتوا در طی زمان مذکور میباشند ، پس از منقضی شدن لینک دانلود ، نیاز به خرید مجدد خواهد بود .

12- فردیم از بابت صحت کیفیت و درستی محتوای بارگذاری شده تنها در قبال محتوای دارای برچسب تایید فردیم مسئولیت میپذیرد ، در قبال ایرادات ، کمبود و کاستی های محتوای تولید شده دیگر کاربران از هر نوع ( شامل اشتباهات تایپی ، غلط های املایی ، شیوه فرم و شکل تولید نرم افزاری ، اعتبار لایسنس و ...) هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .

13- فردیم هیچ گونه مسئولیتی را چه در گذشته و چه در آینده ، از بابت قرار داشتن یا قرار گرفتن هر گونه محتوای دیجیتال رایگان یا غیررایگان کاربران چه به صورت رایگان و یا غیررایگان در سایت ها و پایگاه های اینترنتی دیگر و یا بستر تبادل اطلاعات شبکه های اجتماعی و یا گروه ها و کانال های پیام رسان های داخلی و یا خارجی متقبل نخواهد بود .

14 – در ارتباط با محتوای تولید شده ای که مشمول امکان خرید اختصاصی توسط فردیم میباشد ، کاربر با فروش این محتوا به فردیم کلیه مجوزهای انتشار و حق مالکیت فکری ، مادی و معنوی را نیز به فردیم واگذار میکند و حق هیچگونه استفاده و انتشار آن را به هر شکل ممکن نخواهد داشت و در صورت تخطی حق پیگیرد حقوقی جهت اخذ خسارت های مادی و معنوی برای فردیم محفوظ میباشد .

15- درصورت هرگونه سوء استفاده ، تخلف ، خراب کاری و یا انتشار بدون مجوز محتوای دیجیتال بارگذاری شده در فردیم توسط کاربر ، حساب کاربری شخص خاطی شناسایی ، مسدود و مصادره و حق پیگیرد حقوقی جهت اخذ خسارت های مادی و معنوی برای فردیم محفوظ میباشد .

16- با توجه به ماهیت پلتفرم فردیم و نوع سرویس و خدمات ، فردیم حق تغییر و یا ویرایش شکل خدمات آنلاین ، شرایط ، قوانین ، سیاست و خط مشی را در هر زمان و به هر شکل را خواهد داشت و این موضوع هیچ تعهد و یا حقی را برای کاربران و تولید کنندگان محتوا تحت هیچ مورد و هیچ عنوان ایجاد نخواهد کرد .